Contact

Perfect Timing


Intra in legatura cu cel mai apropiat reprezentant Dunapack

Dunapack · Contact · Localizare pe harta · Retea zonala


Retea zonala

Pentru a vedea reprezentantul zonal de pe zona dumneavoastra dati click pe harta!


Retea zonala - Dunapack Rambox Transilvania Crisana Maramures Oltenia Moldova Dobrogea Republica Moldova Muntenia - Ilfov 2 Ilfov 1 KAM

Manager extern: Toth Nicolae
Mobil: 0723 295481
E-mail: nicolae.toth@dunapack.ro

Manager intern: Molnar Margit
Tel.: 0267 336145
E-mail: margit.molnar@dunapack.ro

Manager intern: Sala Erika
Tel.: 0267 336144
E-mail: erika.sala@dunapack.ro

Manager intern: Kiss Julianna
Tel.: 0267 336147
E-mail: julianna.kiss@dunapack.ro

Manager intern: Juga Levente
Tel.: 0267 336146
E-mail: levente.juga@dunapack.ro

Manager intern: Gorgenyi Tunde
Tel.: 0267 336143
E-mail: tunde.gorgenyi@dunapack.ro

Manager extern: Nicolaie Cristina
Mobil: 0735 666033
E-mail: cristina.nicolaie@dunapack.ro

Manager intern: Sala Erika
Tel.: 0267 336144
E-mail: erika.sala@dunapack.ro

Manager extern: Apostol Valentin
Mobil: 0737 844823
E-mail: valentin.apostol@dunapack.ro

Manager intern: Sala Erika
Tel.: 0267 336144
E-mail: erika.sala@dunapack.ro

Manager extern: Lupusor Valeriu
Mobil: (+37) 369 108348
E-mail: valeriu.lupusor@dunapack.ro

Manager intern: Sala Erika
Tel.: 0267 336144
E-mail: erika.sala@dunapack.ro

Manager extern: Plapamaru Emil
Mobil: 0736 102756
E-mail: emil.plapamaru@dunapack.ro

Manager intern: Gorgenyi Tunde
Tel.: 0267 336143
E-mail: tunde.gorgenyi@dunapack.ro

Manager extern: Bereczki Klara
Mobil: 0723 244119
E-mail: klara.bereczki@dunapack.ro

Manager intern: Juga Levente
Tel.: 0267 336146
E-mail: levente.juga@dunapack.ro

Manager extern: Pintea Florin
Mobil: 0736 102755
E-mail: florin.pintea@dunapack.ro

Manager intern: Bakcsi Anna Maria
Tel. 0267 336142
E-mail: annamaria.bakcsi@dunapack.ro

Manager extern: Chitu Adrian
Mobil: 0722 630077
E-mail: adrian.chitu@dunapack.ro

Manager intern: Kiss Julianna
Tel.: 0267 336147
E-mail: julianna.kiss@dunapack.ro